MTHS - MTHS HiZMETi VEREN FİRMALAR

( Merkezi Veri Tabanı Hizmet Saglayıcı firmalar )

 

MTHS Hizmeti veren firmalar, Tübitak teknik yeterlilik belgesini almış, Bakanlıkça MTHS Faaliyet izin belgesine uygun görülmüş firmalardır.

MTHS Hizmeti veren firma olabilmek için izlenmesi gereken adımlar;

Teknik kriter rehberindeki özelliklere sahip bir yazılım hazırlanması

Hazırlanan MTHS Yazılımın Tübitak uyum değerlendirme ve siber güvenlik testlerinden başarıyla geçişi,

 

Tüm MTHS Hizmeti vermeye yetkili firmalar bakanlık tarafından yetkilendirilmiştir. MTHS Firmaları arasında yetki belgesi açısından bir fark yoktur. Ancak bu firmaların aldıkları yetkiden çok hizmeti sunum prensipleri, kullanıcı dostu bir yazılımı sürekli müşteri talepleri doğrultusunda geliştirip geliştirmedikleri gibi kriterlere göre değerlendirebiliriz.

 

Ticaret hayatında her sektörde olduğu gibi kaliteli bir hizmeti hedefleyen firmalar satışı düşündüğünden fazla satış sonrası destek ve olası ihtiyaçlarıda düşünür. Sadece yüksek adette satış yapmayı hedefleyen firmalar ise genellikle her şeyi yok pahasına vaat ederek satış yapmaya çalışır.

 

Bu noktada kaliteli hizmeti hedefleyen ve sadece satmayı düşünen firmalar arasında biri doğru diğeri yanlış gibi kararlar vermek yanlış olaaktır. Burada en doğru kararı müşteri beklentileri vermektedir. Sorunsuz hizmet isteyen firmalar hiç riske girmez ve ne hizmeti olursa olsun istikrarlı şekilde alırlar. Tabiki bazı firmalar için ucuz olması her şeyin önündedir. Bu noktada belki bazı yanılmalar yaşarlar, ancak neticede işlerini ucuza mal etmiş olurlar.

 

MTHS Hizmeti veren firmalar arasında da benzer farklılıkların olduğunu söyleyebiliriz. Sorunsuz riske girmaden hizmet almak isteyen firmaları hedefleyen firmamız MTHS konusunda profesyonel bir yazılım geliştirme ve destek ekibi ile çalışmaktadır.

 

MTHS satışı, Teknik desteği konusunda birbirinden farklı ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere destek sağlamaktadır. Web sitenizin ana sayfasında oluşturulacak Bilgi Toplumu Hizmetleri isimli bağlantı için firmamız sizlere talebiniz doğrultusunda ÜCRETSİZ DESTEK sağlamaktadır.

 

MTHS Firmaları arasındaki sloganımız bu nedenle

 

Memnuniyet garantli MTHS Hizmet Sağlayıcı' dır.

 

© Copyright 2013. Merkezi Veritabanı Hizmeti TTR Bilişim Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.
TC. GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI ONAYLIDIR.